Tworzymy niezawodne konstrukcje stalowe i hale stalowe dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z całej Polski. Nasze konstrukcje stalowe cechuje przejrzystość, lekkość, elegancja, prostota oraz szeroka kolorystyka. Zaletą wykonywanych przez nas konstrukcji stalowych jest również szybka i łatwa obsługa, bowiem zapewniają one szybki montaż, łatwą konserwację i długotrwałą żywotność. Wart uwagi jest również niski koszt ich demontażu i ponownej instalacji, przez co są uniwersalne i gwarantują wielokrotną możliwość ponownego użycia. Konstrukcje przez nas wykonywane parte są na stali nierdzewnej, aluminium i stali czarnej.

Wykonamy doskonałe konstrukcje

Poza najwyższą jakością naszych konstrukcji ważna jest dla nas ekologia, dlatego też nasze prace tworzymy z materiałów zdatnych do recyklingu. Ważne jest dla nas to aby były one bezpieczne dla środowiska, a jednocześnie wytrzymałe. Chcemy oferować naszym klientom konstrukcje z wysokiej jakości materiałów, bazujące na prostych łączeniach i najwyższych technologiach wykonania. Tworzymy proste i zaawansowane bramy oraz ogrodzenia dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w Polsce. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, którzy mogą nam zaufać i otrzymać dokładnie to czego oczekują.

img

Dlaczego my?

Wszystkie wykonywane przez nas produkty (bramy, ogrodzenia, balustrady) tworzone są z najwyższej jakości stali i pokrywane są warstwami ochronnymi. Zapewniamy naszym Klientom najwyższej klasy produkty wykonane tylko i wyłącznie z najlepszych gatunkowo surowców. Wszystkie realizowane przez nas projekty charakteryzuje dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do każdego zlecenia, w wykonywanie których wkładamy posiadaną wiedzę i doświadczenie. Techmakam to solidny i terminowy partner, który stworzy dla Ciebie ogrodzenia, bramy oraz każde inne konstrukcje stalowe jakich oczekujesz. Wyróżnia nas: